ما چکار می کنیم؟

بهترین مقالات طب سنتی و اسلامی را زیر نظر طیف وسیعی از دانشمندان این عرصه گرداوری کرده و مقالات را به تایید آنها می رسانیم و برای شما در اینجا انتشار می دهیم. محصولاتی را از بهترین کشاورزان و گلخانه ها بصورت ارگانیک و بدون واسطه برای شما تهیه و در سایت قرار می دهیم تا بدون نگرانی آنها را براساس مقاله مطالعه شده تهیه و با خیالی راحت استفاده کنید.

چگونگی انجام کارها!

همکاری با تمامی موسسات آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی در سراسر دنیا و استفاده از کارشناسان مجرب در شناسایی و آنالیز محصولات کشاورزی و اورگانیک جهت تضمین کیفیت و قیمت از اولین و مهمترین رسالت های سایت پارس حکیم می باشد.

ما کجا زندگی می کنیم؟

ما ساکن ایران هستیم و با تمدنی 1400 ساله تمای علوم مربوط به طب سنتی را با طب اسلامی تلفیق کرده ایم و بهترین دانش را از دل هموطنان و صاحبان دانش این تخصص استخراج و با گرداوری و انتشار آن تحت نظارت کارشناسان خبره محلی همچون یک مرجع معتبر را برای شما فراهم کرده ایم. امید است که با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود به این چرخه کمک کنید و به کمپین نه به دارو های شیمیایی بپیوندید.

8397

مشتریان خوشحال

12000

ساعت کارکرد

65000

سفارشات موفق

24

محصولات اورگانیک

محصولات ارگانیک

پارس حکیم، همانطور که از نامش بر می آید، راه حلی برای داشتن سبک زندگی سالم است.

جایی که شما قادر خواهید بود بهترین کیفیت را با کمترین زمان و هزینه از میان محصولات ارگانیک گواهی شده معتبر دریافت کنید.

پارس حکیم، محصولات برندهای معتبر داخلی و خارجی را در یک جا جمع کرده است تا شما مشتریان گرامی قادر به مقایسه، انتخاب و خرید آسان باشید. با پارس حکیم شما می‌توانید تمامی خریدهای ارگانیک خود را به صورت شفاف در یک حساب کاربری در وب‌سایت تحت کنترل داشته باشید. به بیان دیگر خرید آسان ترین راه رسیدن به محصولات ارگانیک، ما خواهیم بود.

علاوه بر این، شما می‌توانید همواره در پارس حکیم از مشاوره‌ی کارشناسان ما و تیم پشتیبانی، به وسیله تلفن، چت یا ایمیل برخوردار شوید. تمام این خدمات در پارس حکیم رایگان بوده و برای همیشه رایگان خواهد ماند.

در پارس حکیم ضمانت می‌کنیم که کلیه اطلاعات و خدمات جانبی با حفظ صداقت و بی‌طرفی در اختیار شما قرار بگیرد. سیستم به صورتی طراحی شده است تا بهترین قیمت ممکن را متناسب با نیاز شما ارائه نماید.

مطمئن باشید، محصولات ما، زندگی شما را متحول خواهند کرد!

تولید بدون واسطه

در عصر حاضر با توجه به در دسترس بودن کامپیوتر و گوشی های هوشمند متصل به اینترنت در همه جا و هر زمان عناوینی مانند خرید بدون واسطه فرش ماشینی یا خرید مستفیم فرش از کارخانه غیر ممکن و سخت نمی باشد برای مثال اگر شما ساکن جنوب کشور باشید ، برای خرید بدون واسطه از مزرعه ای در شمال هیچ محدودیتی نخواهید داشت. اعتقاد اکثر افراد جامعه این است که یکی از دلایل گران بودن کالا ها به علت زیاد بودن واسطه ها است و با کم کردن واسطه می توان با خرید محصولات ارگانیک ارزان به اقتصاد خانواده ها کمک کرد . به خاطر همین افراد زیادی به دنبال خرید مستقیم از تولید کننده هستند .